Wspaniałe efekty przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy rezultat treningów
najlepsza klasę produktów
przypływ sił oraz chęci
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w działu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją siłę oraz masę mięśniową. To wyjątkowo wydajny i mocny środek dostępny dla każdego, kto pragnie zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najlepsze skutki wysiłków i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie występował na straży Twojego testosteronu. Nazywa to odpowiednie korzyści. Zauważ gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i szybkości jeszcze nigdy nie istniałoby naprawdę banalne oraz szybkie. Będziesz tworzył gwarancję, że testosteron nie zamieni się już przenigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wspólnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do przygotowania Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki ruchów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na moc oraz wejdź na następny poziom ćwiczeń. Kimera to konkretniejsza odporność i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin a minerałów, opracowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zdobądź to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na produkty treningów. Zwiększ wydajność fizyczną nawet o 30%. Szybciej regeneruj się po każdej morderczej rywalizacji dodatkowo bądź zdeterminowany do kolejnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze wiesz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to więcej zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najściślejszym szczególe. Niestety będziesz tworzył małych wątpliwości jak korzystać suplementy, co jeść również jako uczyć, by poprawić metodę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Wyniki będą oczywiste już za trzy miesiące!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )