Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo płynące z licznych elementów wzmacniających, które znajdują się w tymże serum sprawiają, że już po pierwszej aplikacji że oraz odczuwać różnicę. To ogromna formuła, która koncentruje się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w normalnych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To natomiast wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz związanych z nimi zalety. Ekstrakty z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży wprowadza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C i E efektywnie chroni włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co ma niezbyty dowód że warto zastosować z atutów tego klucza osobiście.

Vivese Senso

Pro Engine Ultra

Revitalum Mind

Vivese Senso Duo-Shampoo