Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć żale, rozczarowania i nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest drinku z najsprawniejszych a najczęściej praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma charakterystyczną symbolikę: czerń odpycha zło i nieszczęścia, biel wzmacnia szczęście i przyciąga pozytywną energię.

Świeca produkowana jest ręcznie z własnego wosku, posiada knot nasączony olejkami i olejkami z niesamowicie mocnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału obowiązkowa istnieje i odpowiednia formuła, która stanowiła polecana właśnie w starożytności; to szczególne zaklęcie ochronne, jakie jest zabezpieczać przed szkodliwą energią z zewnątrz, nieszczęściami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest życie wielowymiarowe. Nie wyłącznie strzeże przed zniszczeniem i oczyszcza, lecz także unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa ważną zasługę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha oraz wyciszenia umysłu, co we tym świecie jest nadzwyczaj trudne. Jednak sam proces odprawiania ceremoniału wymaga zaledwie kilku przygotowań: właściwego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem należy tylko skoncentrować się na punktu, który chcemy osiągnąć dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent

KankustaDuo

Knee Active Plus