Follixin – niewątpliwy gigant pośród środków na włosy! Przetestuj juz dziś!

Łysienie jest tematem wielu mężczyzn, nie lecz w starym wieku. Czasami kłopot z siłą włosów pojawia się i u kobiet i nie nie są to szczególne przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede każdym dla gości, natomiast nie jest żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą spośród niego używać także osoby. Jego skład został tak dobrany, że wykonywa na organizm holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie odkłada się nie zatem na indywidualną ochronę przed wypadaniem włosów, lecz jeszcze bardzo poprawia kondycja włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą podstawą wypadania włosów jest wiek. Z postępem lat procesy metaboliczne zachodzące w twarzy głowy robią się coraz mniej skuteczne, przez co system nie radzi sobie z dobrym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu prac jest początkowo godzenie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w niedługim czasie robi się po prostu w wypadanie włosów. Proces z okresem prowadzi również w pole traconych włosów nowe włosy dominują w niezmiernie mniejszym rozmiarze. Owłosienie głowy wydaje się najpierw rzadkie, potem niepełne, natomiast na brzegu zostajemy bez włosów i nie posiada już powrotu do okresu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty jest o właściwe ekstrakty roślinne oraz kompleks witamin, wpływających pozytywnie na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; ekstrakt z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy przyjmować bezpośrednio przed posiłkiem, i dokładnie w jego trakcie. Spożycie znacznej dawki płynów już po połknięciu pigułki stanowi wyjątkowo wskazane.

W normalnej terapii należy stosować dwie tabletki dziennie przy różnych posiłkach. Najlepiej po jednej przy kolacji a przy śniadaniu. Pierwsze efekty kuracji można określić po jakiś 3 tygodniach od przyjęcia pierwszej tabletki. Przyjmowanie większych dawek środka nie stanowi w okresie zwiększyć aktywności suplementu.

Flexin 500

Goji Berry 500

Flexin-500