Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszy wzwód

Istnieje parę prostych metod, pozwalających osiągnąć mocniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie wystarczająco mocna albo jeśli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz kilka porad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę nieskomplikowany rad, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady na pewno okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia papierosów

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego erekcja zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Powoli oraz stopniowo powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, iż maleje przepływ krwi do członka podczas seksu. Jeśli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś osobą otyłą to wykazujesz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Ten stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który prowadzi do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.