Dziewięć sposobów na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i towarzyszki satysfakcja ze stosunku była dużo większa.

Przedstawiam kilka prostych rad, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania wykazały, iż kontakt fizyczny aktywizuje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Efekt jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może podwyższyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto światło słoneczne obniża poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i popęd seksualny. Solarium też daje takie wyniki.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz troskliwy. Stwierdzili oni, iż filmy romantyczne zwiększają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 %. Największym twoim problemem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i erekcje są kontrolowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, kiedy zajdzie taka konieczność. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka przypływa większa dawka krwi.

5. Spożywaj sok z granatu
Codziennie wypijaj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, tadalis
iż owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego sprawia, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii efektywnie zwiększa napływ krwi do penisa – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej krępujące niż zaopatrywanie się w środki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeśli facet je zbyt mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. W związku z tym powinno się włączyć do menu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w ciele oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć papierosy

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do członka. Pewne badanie udowodniło, iż już dwa papierosy mogą sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych negatywnych przymiotach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra zel